Aranżując pomieszczenia przeznaczone na pobyt dzieci kierowaliśmy się przede wszystkim ich bezpieczeństwem, ale i estetyką. Sale zabaw stworzone są tak ażeby dzieci czuły się jak w domu. Uważnie wybieramy wszystkie elementy wyposażenia naszego żłobka tak by były ergonomiczne i dostosowane do wieku dzieci.

Wszystkie ściany w żłobku Cudaki – Słodziaki zostały pomalowane ekologicznymi, hipoalergicznymi farbami Tikkurila, przeznaczonymi do pokoi dziecięcych.

Dywany posiadają wszelkie niezbędne atesty higieniczne i p. pożarowe, ponadto dywan w pokoju do zabawy i odpoczynku to najwyższej klasy produkt gwarantujący maksymalną higienę i komfort użytkowania, gdyż pokryty jest specjalną, opatentowaną powłoką „SilverCare” – na bazie jonów srebra, dzięki czemu z wykładziny trwale eliminowane są przykre zapachy, bakterie, a także roztocza.

Poza tym jest to super miękka wykładzina Ultrasoft dla malutkich raczkujących rączek i kolanek.

Ozdoby typu: tablica magnetyczna oraz rysunki na ścianach malowane ręcznie farbami Tikurrila, naklejki ścienne, obrazki, wieszaczki wykonane są z nietoksycznych materiałów, spełniających wysokie kryteria bezpieczeństwa.


 

Ponadto nasz żłobek Cudaki - Słodziaki posiada dodatkowe zabezpieczenia:

  • wideofon

  • osiedle zamknięte

  • system kamer na zewnątrz budynku i osiedla

  • całodobowy monitoring

  • szyby i lustra zabezpieczone atestowaną folią nietłukącą