Ci, którzy dużo wiedzą o rozwoju dziecka zdają sobie sprawę, że możliwości uczenia się nigdy nie są większe niż w chwili narodzin, a najważniejszym okresem dla uczenia się jest czas od pierwszych chwil po urodzeniu do ukończenia trzeciego roku życia. Wtedy maluszek w pełni absorbuje świat i wszystko, co go otacza. W okresie żłobkowym dziecko zaczyna mówić, chodzić, nawiązywać relacje z innymi i wyrażać swoje emocje. Wzrasta potrzeba samoobsługi i samodzielności. Najważniejsze jest wtedy zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa i zaspokajanie jego potrzeb w różnych sferach, stworzenie przyjaznego środowiska, które umożliwi harmonijny rozwój. To wszystko, co otrzyma teraz, będzie jego potencjałem na przyszłość – im więcej pozytywnych doświadczeń, tym lepszy start w dorosłe życie.

Cudaki - Słodziaki to Nasze dzieciaki!

I ich miejsce stworzone po to, by mogły rozwijać się wśród swoich rówieśników, pod czas gdy rodzice/opiekunowie mają swoje zajęcia.

To wyjątkowe miejsce, w którym łączymy atmosferę domu z profesjonalną opieką nad dziećmi uwzględniając indywidualne potrzeby każdego dziecka, metody wychowawcze rodziców, doświadczenie i wiedzę troskliwych opiekunów. Gdzie nauka będzie zabawą, a śmiech dziecka i poczucie spokoju rodziców najcenniejszym dla nas podziękowaniem.

Taka idea przyświecała mi, gdy tworzyłam Cudaki-Słodziaki.

  • Cudaki - Słodziaki to więcej niż żłobek, to kameralne miejsce dla 15 dzieci.

  • I przede wszystkim to ciepła i domowa atmosfera.

  • Ciocie to wykształcone, profesjonalne opiekunki, które z sercem i zrozumieniem podchodzą do każdego dziecka.

  • Menu to zdrowe i zbilansowane posiłki; dostępne są również dania bezglutenowe, bezjajeczne lub bezmleczne i in.

  • Cudaki - Słodziaki to miejsce w osiedlu zamkniętym z bezpiecznym placem zabaw, w spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej.

  • Cudaki - Słodziaki to bezpieczne i dziecięce wnętrza, oryginalne i selektywnie dobrane zabawki.

 

Tu nie ma pośpiechu, rywalizacji - Maluszki pracują, rozwijają się i bawią we własnym tempie.

 

Małgorzata Radlińska - Futyma

Właściciel/Opiekun w Cudaki-Słodziaki

Mama Poli (7 l.) i Hani (4 l.)